Reklamace zboží

Smyslem naší práce je dělat lidem radost a těší nás každý spokojený zákazník, který s nadšením otevře balíček od nás a najde tam svůj vyhlédnutý produkt či produkty.

Vaše radost je pro nás vším a vůbec to není planá fráze, neboť nikoho by netěšila práce, kdy by nám zákazníci neustále něco vyčítali nebo za něco spílali. Naopak si užíváme okamžiky, kdy pějí chválu a sdílejí svou radost dál.

Přesto může nastat ojediněle situace, kdy zákazník není se zbožím spokojen. Pokud jste například měli o produktu jinou představu, špatně si zvolili velikost, nepřečetli si bližší popis produktu nebo jste třeba omarodili a nešli na oslavu nebo karneval a náš produkt již nemáte jak uplatnit, tak jej bez obav do 14 dnů od převzetí vraťte na naši adresu. Více si o tom přečtěte v článku Vrácení zboží do 14 dnů.

Pakliže zboží dorazilo poškozené nebo se v rámci záruční lhůty projevila jeho závada, máte právo je reklamovat. Pokud by Vám dopravce předával balíček s viditelným poškozením, pak jej ani nepřebírejte. Odmítněte jeho převzetí právě s odůvodněním, že jeví známky poškození. Obratem nás o této skutečnosti informujte a my co nejdříve odešleme zboží nové. I kdyby obsahu balíku nakonec nic nebylo, máte tak jistotu, že dostanete nezávadné zboží.

Pakliže balíček nejevil známky poškození a přesto zboží uvnitř bylo poškozené, pak se s reklamací obraťte na dopravce a postupujte dle jeho pokynů.

PPL je to telefon 840 775 775 či e-mail info@ppl.cz, kde fungují operátoři PPL v pracovních dnech od 7 do 20 hodin. Na webu www.ppl.cz mají zároveň i formulář pro řešení reklamací

Zákaznická linka České pošty je 840 111 244 a e-mail info@cpost.cz. Postupujte dle pokynů, uvedených na webu České pošty v sekci "reklamace".

Zásilkovny je reklamační asistent na telefonu 216 216 516 či e-mailu: info@zasilkovna.cz, kde operátoři fungují v pracovních dnech od 8 do 18hodin.

Zrovna tak se můžete obrátit rovnou na nás a my Vám s řešením pomůžeme. Nejlepší řešení pro Vás, je kontaktovat nás nejprve e-mailem (obchod@hubatacernoska.cz). Sdělte nám číslo objednávky a s jakým produktem máte jaký problém. Doložení poškození formou přiložené fotografie vše usnadní a urychlí.

Jelikož náš sortiment reklamace prakticky nevyžaduje, případně jde o malé položky, může reklamace proběhnout i tím způsobem, že nám zboží ani nebudete muset posílát zpátky a zabývat se balením a chozením na poštu. Pokud to jen trochu půjde, reklamaci Vám usnadníme i tímto způsobem a pošleme nový produkt či vrátíme peníze na Váš účet. Složenkou peníze nezasíláme, což jistě v dnešní době chápete.

Pakliže budete produkt zasílat zpátky na naši adresu (Jan Kuthan, Na Potůčku 40, 264 01 Sedlčany), pak jej opatřete informacemi z našeho vzorového formuláře pro reklamaci, jenž je součástí Obchodních podmínek. Kdo má rád paragrafy a čtení na úrovni zákonů, nechť si v nich počte i bod 7) Práva z vadného plnění. Jsme tu ale pro Vaši spokojenost a nejjednodušší je prostě se nám ozvat a Váš problém vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Kdy odesíláme?


Objednávky učiněné
do 11 hod. předáme
dopravci ještě DNES.
(Platí pro všední dny.)

Využíváme Zásilkovnu,
PPL a Českou poštu.

Pakliže objednáte více kusů,
než máme skladem,
do 3 dnů je zajistíme
a poté odešleme k Vám.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Co nabízíme?

Dárky

Vybírat můžete podle typu dárku (hrnky, polštáře, vína...), podle profese či zájmu oslavence (hudba, filmy a seriály, sport...), podle narozenin (30, 40, 50, 60...) či příležitosti (odchod do důchodu, svatba, Vánoce, svátek...), případně zda je to žena, muž, dítě, maminka, kamarád atd.

Karneval

Zboží máme rozděleno jak podle typu produktu (paruka, kostým, maska...) tak podle tématu převleku (čerti, halloween, piráti, hippies...).

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kontaktujte nás

Zákaznická linka:
+420 602 683 974
obchod@hubatacernoska.cz

© 2020, HUBATÁ ČERNOŠKA – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky