Reklamace zboží

Smyslem naší práce je dělat lidem radost a těší nás každý spokojený zákazník, který s nadšením otevře balíček od nás a najde tam svůj vyhlédnutý produkt či produkty.

Vaše radost je pro nás vším a vůbec to není planá fráze, neboť nikoho by netěšila práce, kdy by nám zákazníci neustále něco vyčítali nebo za něco spílali. Naopak si užíváme okamžiky, kdy pějí chválu a sdílejí svou radost dál.

Přesto může nastat ojediněle situace, kdy zákazník není se zbožím spokojen. Pokud jste například měli o produktu jinou představu, špatně si zvolili velikost, nepřečetli si bližší popis produktu nebo jste třeba omarodili a nešli na oslavu nebo karneval a náš produkt již nemáte jak uplatnit, tak jej bez obav do 14 dnů od převzetí vraťte na naši adresu. Více si o tom přečtěte v článku Vrácení zboží do 14 dnů.

Pakliže zboží dorazilo poškozené nebo se v rámci záruční lhůty projevila jeho závada, máte právo je reklamovat.

Pokud by Vám dopravce předával balíček s viditelným poškozením, pak jej ani nepřebírejte. Odmítněte jeho převzetí právě s odůvodněním, že jeví známky poškození. Obratem nás o této skutečnosti informujte a my co nejdříve odešleme zboží nové. I kdyby obsahu balíku nakonec nic nebylo, máte tak jistotu, že dostanete nezávadné zboží.

Pakliže zboží dorazilo poškozené, sdělte nám to nejlépe e-mailem. Nezapomeňte uvést číslo objednávky. Poškození stačí doložit fotografií. Vše je tak rychlejší a pohodlnější, než zboží vracet poštou a čekat na vyřízení reklamace dlouhé dny. Pakliže reklamaci uznáme jako oprávněnou, posíláme zpravidla obratem nové zboží nebo vracíme peníze na účet. (Složenkou peníze nezasíláme, což jistě v dnešní době chápete.)

Pakliže budete produkt zasílat zpátky na naši adresu (Jan Kuthan, Na Potůčku 40, 264 01 Sedlčany), pak jej opatřete informacemi z našeho vzorového formuláře pro reklamaci, jenž je součástí Obchodních podmínek. Kdo má rád paragrafy a čtení na úrovni zákonů, nechť si v nich počte i bod 7) Práva z vadného plnění. Jsme tu ale pro Vaši spokojenost a nejjednodušší je prostě se nám ozvat a Váš problém vyřešíme k Vaší spokojenosti.

VŠE SKLADEM!


Objednávky učiněné
do 10 hod. předáme
dopravci ještě DNES.

(Platí pro všední dny.)


Dárky, které baví

Vybírejte dárek podle druhu (hrnek, polštář, víno...), podle povolání oslavence či jeho zájmů (hudba, filmy a seriály, sport...), podle kulatých narozenin (30, 40, 50, 60) či příležitosti (odchod do důchodu, svatba, Vánoce, svátek...). Nabídku jsme rozdělili také na dárky pro muže (tátu, dědu...), pro ženy (mámu, babičku...) či dárky a hračky pro děti.

Kontaktujte nás

Zákaznická linka:
+420 602 683 974 (7-15 hod.)
obchod@hubatacernoska.cz

Hubatá černoška na Firmy.cz

© 2023, HUBATÁ ČERNOŠKA – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky