Úvod Doprava Chci zboží zaslat na adresu Odeslaný balíček stále nedorazil?

Odeslaný balíček stále nedorazil?

Jakmile předáme zásilku dopravci, přijde Vám informační e-mail s číslem balíčku. Podle čísla zásilky můžete na stránkách dopravce sledovat jeho cestu k Vám. Pakliže balíček nedorazil, mohla nastat jedna z možných situací:

  • Balíček se přepravou poškodil

Každá zásilka od nás putuje do depa vybraného dopravce, kde se roztřídí a ještě v noci putuje do Vaší lokality. Ráno si zásilku převezme řidič a jede s ní za Vámi. Při manipulaci s balíky může nastat vzácná situace, kdy dojde k poškození balíku. V některých případech nám dopravce takovou zásilku vrátí a my s ním řešíme reklamaci nezávisle na Vás. Jakmile zjistíte, že Váš balíček nedorazil v avizovaném termínu z důvodu poškození, kontaktujte nás, abychom mohli urychleně zaslat novou zásilku.

Pokud zjistíte poškození balíčku při jeho přebírání, zvažte závažnost poškození i s ohledem na to, co jste si nechali poslat. Promáčklá krabice při objednaném polštáři není jistě takový problém, jako když jste si objednali skleničky... Poškozený balík máte právo odmítnout. Jakmile jej ale přijmete, zbavujete se možnosti reklamovat poškození zásilky dopravcem.

  • Balíček se dopravci ztratil

Stává se to velmi zřídka, zhruba jednou za 7000 zásilek. Pokud se to "poštěstilo" Vám, netruchlete a kontaktujete nás. Zašleme Vám zboží znovu na naše náklady a s dopravcem si reklamaci vyřídíme sami.

VŠE SKLADEM!


Objednávky učiněné
do 10 hod. předáme
dopravci ještě DNES.

(Platí pro všední dny.)


Dárky, které baví

Vybírejte dárek podle druhu (hrnek, polštář, víno...), podle povolání oslavence či jeho zájmů (hudba, filmy a seriály, sport...), podle kulatých narozenin (30, 40, 50, 60) či příležitosti (odchod do důchodu, svatba, Vánoce, svátek...). Nabídku jsme rozdělili také na dárky pro muže (tátu, dědu...), pro ženy (mámu, babičku...) či dárky a hračky pro děti.

Kontaktujte nás

Zákaznická linka:
+420 602 683 974 (7-15 hod.)
obchod@hubatacernoska.cz

Hubatá černoška na Firmy.cz

© 2022, HUBATÁ ČERNOŠKA – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky