Úvod O nás YouTube kanál Hubaté černošky

YouTube kanál Hubaté černošky

Rádi se bavíme a rádi bavíme druhé (i třetí a čtvrté). Pokud jste naladěni na stejnou notu, sledujte YouTube kanál Hubaté černošky, kde nepravidelně přibývají naše vesměs veselá videa. Nezapomeňte nás ODEBÍRAT a vždy tak dostanete čerstvé info o novém videu. Jelikož naše videa jsou dlouhá spíše v řádu vteřin než minut, je náš kanál vskutku divácky nenáročný.


Věnujte také pozornost našemu článku o Hubaté černošce na Facebooku, kde samozřejmě nemůžeme chybět a pokud tam s námi ještě nejste, už včera bylo málem pozdě to napravit. Ale zpátky k našemu YouTube kanálu (hrozné slovo, ale nenapadá mě lepší). Jestli se Vám tam nechce chodit, nikam nechoďte a klikněte na odkaz níže, kde se Vám naše videa začnou přehrávat od toho posledního (myšleno nejnovějšího, protože poslední zdaleka nebude). 

Zpět na nabídku O nás. Už jste četli, Kdo je Hubatá černoška? Nahlédněte, kdo jsou naši zákazníci. Budete zírat, až poznáte naše zaměstnance. A v neposlední řadě jsme samozřejmě také na Facebooku.

Kdy odesíláme?


Objednávky učiněné
do 11 hod. předáme
dopravci ještě DNES.
(Platí pro všední dny.)

Využíváme Zásilkovnu,
PPL a Českou poštu. 

Pakliže objednáte více kusů,
než máme skladem,
do 3 dnů je zajistíme
a poté odešleme k Vám.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Co nabízíme?

Dárkové zboží

Vybírat můžete podle typu zboží (trička, hrnky, polštáře, žertíky...), podle profese či zájmu (rybář, myslivec, hasič, motorkář...), případně zda je to maminka, babička, děda atd. Dále podle narozenin (30, 40, 50, 60...) anebo typu události (odchod do důchodu, svatba, svátek...).

Karnevalové zboží

Vybírat můžete podle typu zboží (paruka, kostým, vousy, make-up, maska...) nebo podle tématické párty (čerti, halloween, piráti, hippies, indiáni...).

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kontaktujte nás

Zákaznická linka:
+420 602 683 974
obchod@hubatacernoska.cz© 2020, HUBATÁ ČERNOŠKA – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky