Ostatní doplňky Rappa

Další a další karnevalové doplňky

Ty zásadní druhy karnevalového zboží mají v našem menu své vlastní kategorie. Jistě jste postřehli, že máme např. karnevalové masky, dětské i dospělácké kostýmy, dámské i pánské paruky, karnevalová a divadelní líčidla, klobouky, párty brýle a hafo dalšího. A přestože těch kategorií je dost a dost, mnohé další druhy karnevalových a párty doplňků do těchto hlavních kategorií prostě nepatří. A tím se dostávám k vysvětlení, proč jsme je umístili právě sem. Je to asi srozumitelné, jenže teď si představte, že i tady se nám těch zbylých karnevalových doplňků sešlo tolik, že jsme je nemohli nechat v takovém guláši všechny pohromadě, protože kdo by se tím pak probíral, že? Tudíž jsme zase některým z tohoto "zbytku" vytvořili vlastní kategorie a nabídka je tu hned přehlednější. Klidně zde procházejte úplně vše komplet dohromady, ale není od věci vybrat si jen některou kategorii, která Vás aktuálně nejvíce zajímá.

Nebyly nalezeny žádné produkty.

Kdy odesíláme?


Objednávky učiněné
do 11 hod. předáme
dopravci ještě DNES.
(Platí pro všední dny.)

Využíváme Zásilkovnu,
PPL a Českou poštu.

Pakliže objednáte více kusů,
než máme skladem,
do 3 dnů je zajistíme
a poté odešleme k Vám.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Co nabízíme?

Dárkové zboží

Vybírat můžete podle typu zboží (trička, hrnky, polštáře, žertíky...), podle profese či zájmu (rybář, myslivec, hasič, motorkář...), případně zda je to maminka, babička, děda atd. Dále podle narozenin (30, 40, 50, 60...) anebo typu události (odchod do důchodu, svatba, svátek...).

Karnevalové zboží

Vybírat můžete podle typu zboží (paruka, kostým, vousy, make-up, maska...) nebo podle tématické párty (čerti, halloween, piráti, hippies, indiáni...).

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kontaktujte nás

Zákaznická linka:
+420 602 683 974
obchod@hubatacernoska.cz

© 2020, HUBATÁ ČERNOŠKA – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky