Úvod Novinky Máme nové karty přežití

Máme nové karty přežití

10.11.2017 08:28

Máme nové karty přežití

Nejsem si jista, zda pojem "karta přežití" znáte, a proto se sluší nejprve vysvětlit, o co se vlastně jedná. Jde zpravidla o ocelovou "desku" velikosti zhruba kreditní karty, která se tak snadno vejde například do peněženky.

Karta přežití je speciálně upravena a má různé "otvory" a vychytávky, díky nimž může plnit řadu zajímavých a hlavně praktických funkcí. Její součástí tak bývá třeba otvírák na láhve, šroubovák, pilka, klíč na šroubky, otvírák na konzervy, pravítko atd.

Z naší nabídky znáte již delší dobu základní tuto kartu přežití, která dlouhodobě patří k nejžádanějším dárkům z našeho sortimentu. Proto jsme nyní rozšířili nabídku těchto pomocníků o dvě novinky. Jednak je to karta přežití v designu opice a velmi zdařilá Wallet Ninja karta přežití

Do stejné party patří také další zajímavé produkty, které si u Vás velmi rychle získaly na oblibě. Na mysli mám především náramky přežitímultifunkční lopatu. Jsou to již osvědčené tipy na dárky pro muže, kluky, zálesáky, skauty, ale i pro rybáře, myslivce, houbaře, cestovatele, turisty a další (nejen) chlapy, kteří chodí do přírody. 

Kdy odesíláme?


Objednávky učiněné
do 11 hod. předáme
dopravci ještě DNES.
(Platí pro všední dny.)

Využíváme Zásilkovnu,
PPL a Českou poštu.

Pakliže objednáte více kusů,
než máme skladem,
do 3 dnů je zajistíme
a poté odešleme k Vám.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Co nabízíme?

Dárkové zboží

Vybírat můžete podle typu zboží (trička, hrnky, polštáře, žertíky...), podle profese či zájmu (rybář, myslivec, hasič, motorkář...), případně zda je to maminka, babička, děda atd. Dále podle narozenin (30, 40, 50, 60...) anebo typu události (odchod do důchodu, svatba, svátek...).

Karnevalové zboží

Vybírat můžete podle typu zboží (paruka, kostým, vousy, make-up, maska...) nebo podle tématické párty (čerti, halloween, piráti, hippies, indiáni...).

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kontaktujte nás

Zákaznická linka:
+420 602 683 974
obchod@hubatacernoska.cz

© 2020, HUBATÁ ČERNOŠKA – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky