Úvod Novinky Dosáhli jsme hodnocení 99 %, díky moc

Dosáhli jsme hodnocení 99 %, díky moc

24.09.2017 09:44

Dosáhli jsme hodnocení 99 %, díky moc

Hodnocení naší práce nezávisí paradoxně jen na nás, neboť samotné doručení balíčku už je záležitostí dopravce. Jestliže mu balíček dáme například v pondělí, můžeme tak akorát doufat, že Vám ho předá hned v úterý. Ale bohužel už to neovlivníme a je možné, že se k Vám dostane až ve středu.

V naší moci je pouze předávat dopravci objednané zboží co nejdříve. O to se maximálně snažíme a díky navyšování skladových zásob, se nám daří zákazníky odbavovat k jejich spokojenosti.

Hodnocení na Heurece je pro nás spíš stresující záležitost, neboť rychlé doručení zásilky ocení málokdo, zatímco když se něco zasekne nebo pokazí, tak si možnost negativního hodnocení málokdo nechá ujít. A paradoxně zde dostaneme vyčiněno právě za služby dopravce, které neovlivníme.

Zrovna tak se může někdo zlobit, že dodaný produkt měl nějakou vadu. Často nás nekontaktuje, aby s námi řešil reklamaci, takže se bez možnosti obrany najednou z recenze dozvíme, že jsme pitomci, protože zákazník po rozbalení rukavic zjistil, že je tam dirka. 

O to víc mne těší, že přes všechny tyto nešvary recenzí na Heurece tam máme aktuálně úžasných 99 %. Velký dík za to patří nejen hodnotitelům, tedy našim zákazníkům, ale hlavně našim zaměstnancům a v neposlední řadě dopravcům. Drazí kolegové, díky moc, odvádíte dobrou práci! 

Kdy odesíláme?


Objednávky učiněné
do 11 hod. předáme
dopravci ještě DNES.
(Platí pro všední dny.)

Využíváme Zásilkovnu,
PPL a Českou poštu.

Pakliže objednáte více kusů,
než máme skladem,
do 3 dnů je zajistíme
a poté odešleme k Vám.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Co nabízíme?

Dárkové zboží

Vybírat můžete podle typu zboží (trička, hrnky, polštáře, žertíky...), podle profese či zájmu (rybář, myslivec, hasič, motorkář...), případně zda je to maminka, babička, děda atd. Dále podle narozenin (30, 40, 50, 60...) anebo typu události (odchod do důchodu, svatba, svátek...).

Karnevalové zboží

Vybírat můžete podle typu zboží (paruka, kostým, vousy, make-up, maska...) nebo podle tématické párty (čerti, halloween, piráti, hippies, indiáni...).

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kontaktujte nás

Zákaznická linka:
+420 602 683 974
obchod@hubatacernoska.cz

© 2020, HUBATÁ ČERNOŠKA – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky