Úvod O nás Kdo je Hubatá černoška

Hubatá černoška se představuje

Kdo je Hubatá černoška

Hubatá černoška je originální, exotický, nápaditý a vtipný název, který vzbuzuje zvědavost i fantazii. A právě tyto jeho vlastnosti dokonale symbolizují i samotný náš přístup, naši práci a naši nabídku. Máme smysl pro humor, tak proč to skrývat? Nejsme tuctová firma, jsme Hubatá černoška.

A mimochodem, přesně tak i říkáme naší šéfové, která to tu má všechno pod palcem… Připravila si pro Vás svou zdravici:

Ahoj Hubajďáci,

vítám Vás na našich stránkách, jejichž cílem je Vás inspirovat! Neustále Vám přinášíme nové a nové nápady či náměty, jak udělat radost sobě i svým blízkým. Pomáháme Vám vybrat ten správný dárek či pozornost, ať již jej hodláte darovat komukoliv a k jakékoli příležitosti.

Uvědomujeme si, že není nic trapnějšího, než dát oslavenci jen něco z ohrané trojice kytka, bonboška či flaška alkoholu zpravidla pochybné pověsti. Chceme Vás této trapnosti ušetřit a hledáme pro Vás nové a originální tipy na dárky, které obdarovaný ocení, pobaví ho a skutečně potěší. Už jen proto, že jste ho neodbyli jako ostatní, ale dali jste si s výběrem dárku trochu práci.

Máme z Vás radost a chceme Vám tuto "práci" usnadňovat jedinečnými nápady. Věřím, že se nám to daří a najdete u nás přesně to, co hledáte. 

Vaše Hubatá černoška

Díky za přečtení. Pokud nejdete zpět do samotné nabídky e-shopu, můžete se prokliknout třeba zpět na sekci O nás, či přímo nahlédnout, kdo jsou naši zákazníci. Myslím, že budete zírat, až poznáte naše zaměstnance. A v neposlední řadě Vás rádi přivítáme také na našem Facebooku a dokonce máme i vlastní YouTube kanál.

Kdy odesíláme?


Objednávky učiněné
do 11 hod. předáme
dopravci ještě DNES.
(Platí pro všední dny.)

Využíváme Zásilkovnu,
PPL a Českou poštu. 

Pakliže objednáte více kusů,
než máme skladem,
do 3 dnů je zajistíme
a poté odešleme k Vám.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Co nabízíme?

Dárkové zboží

Vybírat můžete podle typu zboží (trička, hrnky, polštáře, žertíky...), podle profese či zájmu (rybář, myslivec, hasič, motorkář...), případně zda je to maminka, babička, děda atd. Dále podle narozenin (30, 40, 50, 60...) anebo typu události (odchod do důchodu, svatba, svátek...).

Karnevalové zboží

Vybírat můžete podle typu zboží (paruka, kostým, vousy, make-up, maska...) nebo podle tématické párty (čerti, halloween, piráti, hippies, indiáni...).

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Kontaktujte nás

Zákaznická linka:
+420 602 683 974
obchod@hubatacernoska.cz© 2020, HUBATÁ ČERNOŠKA – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Eshop vytvořila eBRÁNA | eBRÁNA eshop s propojením na IS | Marketing eshopu

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky